TANDEMOVÉ SESKOKY KANTOR
TANDEM CENTRUM PRAHA
Rezervace termínů
Mobil: +420 603 456 227
Mobil: +420 777 654 327
Email: posta@padaky.cz

Časté dotazy a odpovědi

  • tandemový seskok u nás pořídíte již od 3.500 Kč
  • za „pilotem na zkoušku“ u nás zaplatíte 5.400 Kč

Kompletní přehled cen naleznete v ceníku.


Můžu platit kartou?

Ano :-) Naše společnost byla první v ČR kdo nabídl možnost platby kartou.
Také nabízíme seskoky na splátky, platbu si můžete rozložit až na tři měsíce! Při platbě na splátky budete potřebovat pouze občanský průkaz a platební kartu VISA nebo MASTERCARD.


Budu k provedení tandemového seskoku potřebovat nějaké vybavení?

Zapůjčení veškerého speciálního vybavení (spec. brýle, kombinéza, kukla) je v ceně seskoku. Vše je velmi bezpečné a tak pokud je teplé počasí, nevidíme jediný důvod proč by váš úsměv ve tváři měla hyzdit nějaká kukla nebo přilba. Pro seskok si tedy vyberte pohodlnou sportovní obuv (normální tenisky) a přiléhavější oděv (tepláky nebo elasťáky, tričko s dlouhým rukávem, ale jen kdyby bylo chladno, abyste se pod kombinézu přioděli). O zbytek vybavení se postaráme my.


Potřebuji nějakou lékařskou prohlídku?

Ne, nepotřebujete žádné speciální lékařské vyšetření. Lékařské vyšetření u určeného leteckého lékaře doporučujeme u zájemců starších 60-ti let. Pouze nám před seskokem svým podpisem potvrdíte, že netrpíte žádnou vážnou srdeční chorobou, epilepsií, diabetem, či jinou vážnou nemocí, která vyžaduje stálé a pravidelné ošetření lékařem. Také vás nesvezeme, když přijedete opilí, či jinak „upraveni“. 24 hodin před seskokem neprovádějte ponor do hloubky 10m a více.


Co když nosím brýle, nebo kontaktní čočky?

Žádný problém. Své oči i kontaktní čočky si ochráníte speciálními para brýlemi. Pro nositele klasických brýlí máme tzv. „brýle přes brýle“.


Věk a váha pasažéra

Seskoky mohou provádět uchazeči od 8 let věku (to aby z toho už něco měli) a 120 cm (to aby nám nevypadli z postroje) a do tělesné váhy 100 kg. Po předchozí dohodě lze zajistit seskok i pro pasažéry do hmotnosti až 105 kg.


Dostanu nějaké potvrzení o seskoku?

Každý pasažér po seskoku získává CERTIFIKÁT o provedení tandemového seskoku. Je na něm uvedeno jeho jméno a datum narození, datum a místo provedení seskoku, jméno tandempilota, typ letounu a výška seskoku. Tandempilot ze svého digitálního výškoměru ještě může doplnit maximální rychlost volného pádu a přesný čas volného pádu.


Co pojištění?

Máme uzavřeno speciální úrazové pojištění vztahující se pro pasažéry i pro škody způsobené třetím osobám. Takže se nemusíte připojišťovat.


Kde si můžu skočit?

Domácím letištěm je Mladá Boleslav, nejbližší letiště od Prahy, kde je možné létat do 4km. Pravidelně část našeho týmu jezdí do Nového Města nad Metují a do Hodkovic nad Mohelkou. Jsme schopni vám zprostředkovat tandemový seskok na jakémkoliv letišti v ČR.


Kdy si můžu přijít skočit?

Jsme Vám k dispozici sedm dní v týdnu po celý rok. Ale rozum dá, že během zimy k tomu podmínky moc dobré nebudou. Bohužel zeměpisná poloha České republiky neumožňuje provádět seskoky celý rok (nahoře může být pěkná zzzima), ale provoz na českých letištích bývá přibližně od března do listopadu.


Co máme dělat?

Napište nám, nebo zavolejte a dohodněte si termín!

 

Copyright © 1998 - 2024  Tandemy Kantor  |  Jindřich Kantor  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Odkazy  |  Webdesign: Jan Weisgerber

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky