TANDEMOVÉ SESKOKY KANTOR
TANDEM CENTRUM PRAHA
Rezervace termínů
Mobil: +420 603 456 227
Mobil: +420 777 654 327
Email: posta@padaky.cz

Aktuality

image

Náš letoun An-2

K tandemovému seskoku jsme rozšířili nabídku o produkt PILOTEM NA ZKOUŠKU. Domácím letištěm zůstává Mladá Boleslav – nejbližší letiště od Prahy kde se je možné létat do 4km.

Jsme schopni zprostředkovat tandemový seskok na téměř každém letišti v ČR. Jsme otevření zájemcům o sportovní seskoky. Vybudovali jsme pro ně krytou balírnu. Od jara 2011 zahájíme základní a pokračovací výcviky pro zájemce o sportovní parašutismus.

Statut výcvikového střediska od roku 2008
Získali jsme statut výcvikového střediska od Aeroklubu České republiky. Výcvikové středisko č.002 Paraškola KANTOR

Tandemové seskoky také ve všední dny
Seskoky i ve všední dny. I při minimálním počtu zájemců můžeme létat a skákat. Stačí nám dva zájemci o tandem. Rezervujte si své seskoky včas na telefonním čísle: 603 456 227.

Naše účast na tvorbě videoklipu Anety Langerové - "Vysoké napětí"
Ve čtvrtek 7.2.2008 jsme natáčeli nový videoklip Anety Langerové. Vysoké napětí režíroval Honza Budař a skákalo se ze 3.800 metrů. Tandempilotem byl Jindra Kantor a měl nakázáno tvářit se univerzálně což mu moc nešlo. Za kamerou padal Honza Kottnauer a byla zima a velká legrace. ;o)

Účast na pořadu Flash-In pro TV Očko
Moderátor TVóčko Pavel Novotný skákal tandemový seskok padákem v rámci natáčení výročního pořadu Flash-in v pátek 28. 9. 2007 s Jindrou Kantorem.

 

Příběhy obyčejného šílenství
Spolupracovali jsme také na některých scénách ve filmu "Příběhy obyčejného šílenství". Tandemové seskoky prováděl a roli parašutisty Martina si zahrál Petr Lafek. Oficiální trailer k filmu Příběhy obyčejného šílenství a záběry s tandemovým seskokem naleznete zde.

Copyright © 1998 - 2024  Tandemy Kantor  |  Jindřich Kantor  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Odkazy  |  Webdesign: Jan Weisgerber

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky