TANDEMOVÉ SESKOKY KANTOR
TANDEM CENTRUM PRAHA
Rezervace termínů
Mobil: +420 603 456 227
Mobil: +420 777 654 327
Email: posta@padaky.cz

Dárkové poukazy

Prodáváme dárkové poukazy na "tandemové seskoky" nebo na "pilotem na zkoušku", které posíláme emailem. Věřte, že to je ten nejoriginálnější dárek pro vaše přátele a známé! K výrobě poukazu potřebujeme vědět...

  1. jméno
  2. příjmení
  3. váš email
  4. věnování od vás
  • zavolejte nám na tel.: +420 603 456 227 nebo napište na email posta@padaky.cz, poukaz zašleme EXPRESS emailem
  • poukaz můžete zaplatit hotově, na dobírku, nebo bankovním převodem

Termín seskoku /nebo letu/ si obdarovaný zvolí sám, dle pokynů k rezervaci, které jsou uvedeny na rubu poukazu. Poukaz má neomezenou časovou platnost, ale protože obdarovaní svůj seskok /let/ rádi odkládají a odkládají, s nadějí, že se na to snad zapomene, píšeme na poukaz, že platí jeden rok. Pokud vám obdarovaný odcestuje do zahraničí nebo otěhotní, můžete mu prozradit, že se nic neděje, poukaz může po dohodě využít později. Akceptujeme rok navíc.

» OBJEDNAT POUKAZ

Garance vrácení peněz!

Nikdo není dokonalý a tak se i vám může stát, že se zrovna netrefíte a s tímto originálním dárkem nesklidíte očekávaný úspěch. Nevěšte hlavu! S poukazem si může přijít skočit někdo jiný, poukaz na tandemový seskok se záznamem foto + DVD můžete také vyměnit za pilotem na zkoušku, a nebo naopak. Poukaz můžete také do 14-ti dnů od zakoupení vrátit, peníze zasíláme zpět na účet objednatele (o storno tedy žádá ten, kdo poukaz platil, objednával) bez finanční sankce. Při opožděném stornu si účtujeme poplatek 1.000 Kč.

Copyright © 1998 - 2024  Tandemy Kantor  |  Jindřich Kantor  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Odkazy  |  Webdesign: Jan Weisgerber