TANDEMOVÉ SESKOKY KANTOR
TANDEM CENTRUM PRAHA
Rezervace termínů
Mobil: +420 603 456 227
Mobil: +420 777 654 327
Email: posta@padaky.cz

Základní výcvik

Základní výcvik na padáku typu křídlo HOP 260 Multi
Kurz obsahuje teoretickou přípravu o minimální délce 12 hodin, která obsahuje např. řízení padáku a řešení mimořádných situací, dále pozemní přípravu zahrnující nácvik výskoku z letadla, řízení padáku, nácvik přistání. Dále vám promítneme videoinformace a kurz zakončíte přezkoušením.

Po předseskokové přípravě na letišti budete připraveni na první seskok na automatické otevření padáku z výšky 1400 až 1500 metrů.

Pro základní výcvik používáme studentské padáky typu křídlo HOP 260 Multi, které jsou pro svoji bezpečnost a spolehlivost velmi oblíbené. Všechny naše padáky jsou vybaveny zabezpečovacími přístroji MPAAD, které jistí otevření záložního padáku. Budete vybaveni radiostanicí a výškoměrem, kombinézou, přilbou a ochrannými brýlemi.

Na kurs budete potřebovat tenisky, teplákovou soupravu, k seskoku pevné boty nad kotníky, lékařskou prohlídku – potvrzení o zdravotní způsobilosti od leteckého lékaře. Např. MUDr. Melochovský, Budečská 33, Praha 2 Vinohrady, tel.: 603 423 470, web: www.melochovsky.cz.

Lékařskou prohlídku můžete získat i jinde, dle místa Vašeho bydliště. Hledejte na internetu přes slovní spojení "letecký lékař" + zadejte Vaši lokalitu, kde bydlíte.

Do kursu jsou přijati uchazeči starší 15ti let (nebo uvedený věk dovrší do konce kalendářního roku), ve věku od 15ti do 18ti let doloží ověřený písemný souhlas rodičů.

Po absolvování kurzu získáte klubové osvědčení a diplom (po 1 seskoku), po 3 seskocích získáte mezinárodní licenci FAI. Také nabízíme klubové členství.

V ceně kurzu je veškerá teoretická a pozemní příprava, zapůjčení veškerého materiálu pro seskok, skripta, přezkoušení, jeden seskok + veškeré letištní poplatky, pojištění odpovědnosti za škodu + úrazové pojištění, osvědčení o seskoku.

  • Budete skákat z letounu An-2 („Andula“)


Kurzy probíhají od poloviny května do konce října podle počtu zájemců každý víkend. Zpravidla v pátek od 10.00 do 20.00 hodin - teoretická a pozemní příprava, pokračuje se v sobotu od 8.00 do 13.00 hodin - předseskoková příprava. Od 14ti hodin probíhají samotné seskoky.

  • Cena základního výcviku pro rok 2024 je 4.100
  • Každý další seskok lze dokoupit za 1.500

Copyright © 1998 - 2024  Tandemy Kantor  |  Jindřich Kantor  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Odkazy  |  Webdesign: Jan Weisgerber

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky