TANDEMOVÉ SESKOKY KANTOR
TANDEM CENTRUM PRAHA
Rezervace termínů
Mobil: +420 603 456 227
Mobil: +420 777 654 327
Email: posta@padaky.cz

AFF výcvik

Výcvik AFF (Accelerated FreeFall – zrychlený výcvik volným pádem) je ta nejsnadnější metoda jak si sám vyzkoušet parašutismus na vlastní kůži! Pouze při této metodě jste po celou dobu, od výskoku po otevření padáku, pod dohledem instruktora.

Čeká vás jeden tandemový seskok na úvod, dále 8 výcvikových úloh, tj. minimálně 8 seskoků, což je běžná norma. Ale u nás máte v ceně ještě další dva seskoky pro možnost opakování těch nepovedených. Takže, hned od začátku skáčete ze 4000 metrů a zažíváte min 50 vteřin volného pádu! Od první úlohy máte na zádech vlastní padák, který si sami otevřete a také na něm sami přistanete. Společnost vám budou dělat dva instruktoři, kteří se postarají o bezchybný výskok z letadla, během volného pádu poopraví vaši polohu, aby byla perfektní a dohlédnou na bezpečné otevření vašeho padáku. Celou tuhle legraci bude filmovat kameraman, abyste měli úžasnou památku a hlavně, abyste mohli s instruktory celý seskok krok po kroku probrat a opravit vaše eventuelní chyby. Tomu všemu pochopitelně předchází důkladná pozemní příprava. Po úspěšném zakončení výcviku budete mít zvládnuty základy ovládání vašeho těla ve volném pádu, řešení nestandardních situací, a můžete dále pokračovat v dalších zdokonalovacích seskocích stále ještě pod dohledem instruktorů.

Cena celého výcviku je 40.000

U nás nemusíte celou částku platit před zahájením, můžete platit postupně, během výcviku. Ve většině případů se platí 15.000Kč záloha předem a zbytek se může splácet až šest měsíců.

Pokud z nějakého důvodu výcvik nedokončíte, zaplatíte jen poměrnou část.

V celkové ceně je zahrnut úvodní tandemový seskok + 8–10 seskoků AFF a také zapůjčení potřebného vybavení: padák se zabezpečovacím přístrojem CYPRES, přilba, výškoměr, akustický výškoměr, parabrýle, kombinéza.

Pokud si to budete chtít jenom vyzkoušet, využijte naši nabídku: tandemový seskok + první úloha AFF cena 9.100,– Kč Také si můžete dokoupit videozáznam a pokud se Vám AFF zalíbí, můžete pokračovat.

Podmínky pro zařazení do výcviku AFF:

  • věk nad 15 let
  • potvrzení o zdravotní způsobilosti od určeného leteckého lékaře, s jehož vyhledáním vám v místě bydliště samozřejmě pomůžeme

Copyright © 1998 - 2024  Tandemy Kantor  |  Jindřich Kantor  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Odkazy  |  Webdesign: Jan Weisgerber

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. » Vysvětlivky